logo

Sodexo “En iyi işyeri” seçildi

Sodexo “En iyi işyeri” seçildi

Entegre hizmet yönetimi alanında dünya çapındaki deneyimini Türkiye’deki iş ortaklarıyla paylaşan Sodexo, Aon Hewitt tarafından düzenlenen “Aon Best Employers 2018” programında “En iyi işyerleri” ödülüne layık görüldü. İş ortaklarına sunduğu hizmet yolculuğunda en büyük gücü çalışanlarından aldıklarını belirten Sodexo Türkiye CEO’su Ahmet Zeytinoğlu, “İş ortaklarımızın yaşam kalitelerini yükseltmenin ancak mutlu çalışanlar ile mümkün olabileceğini biliyoruz” dedi.

Türkiye’de 27 yıldır yaşam kalitesi hizmetleri alanında faaliyet gösteren Sodexo, İnsan Kaynakları ve Yönetim danışmanlığı alanında lider Aon Hewitt tarafından Aon Best Employers 2018 Programı kapsamında yapılan araştırmada “En iyi işyeri” ödülüne layık görüldü. Çalışanların bağımsız değerlendirmeleriyle bu ödülü aldıkları için çok gurur duyduklarını belirten Sodexo Türkiye CEO’su Ahmet Zeytinoğlu, 2016 yılında da AON Global Best Employers tarafından bağlılık, liderlik, performans kültürü ve işyerleri markası kategorilerinde değerlendirilerek “En iyi işyeri” seçildiklerinin altını çizdi.

“En büyük gücü çalışanlarımızdan alıyoruz”

İş ortaklarına sunduğu hizmet yolculuğunda en büyük gücü çalışanlardan aldığını vurgulayan Sodexo Türkiye CEO’su Ahmet Zeytinoğlu, “Hizmetlerimizi, misyonumuz olan ‘yaşam kalitesini yükseltme’ hedefiyle iş ortaklarımıza sunarken, aynı misyonu kendi iş süreçlerimizin de ayrılmaz bir parçası kabul ediyoruz. Bizi gururlandıran bu ödül; doğru yolda olduğumuzu gösteren bir pusula anlamına geliyor” açıklamasında bulundu.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761