logo

Suhan Kimya için müşteri memnuniyeti ilk sırada

Suhan Kimya için müşteri memnuniyeti ilk sırada

Suhan Kimya Sahibi Şükrü Bilgin, Sektörde 20 yılı aşkın tecrübemiz ile kimyasal temizlik ürünleri üreterek müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı kendimize hedef seçtik. 2012 Yılında kendi kimyasal temizlik ürünleri üreten Suhan Kimya şirketini kurduk. Özellikle tekstil kimyasalları üzerine kazandığımız tecrübe ile sektöre farklı bir bakış açısı getirerek kısa sürede rakiplerimizden daha ileriye ulaşmayı başardık.

Suhan Kimya olarak her müşterimizi bir aile olarak görüyoruz. Her müşterimiz ilk ve tek müşterimiz gibidir. Yedi yirmi dört her an bir telefon kadar uzağınızdayız diyen firma sahibi Şükrü Bilgin, “Müşteri yelpazemizin genişliği sayesinde yılların verdiği tecrübe ile bir ülkemizin birçok bölgesinde birçok halı yıkama tekniği öğrendik. Bu sayede sizlere sadece kimyasallar konusunda değil baştan sona kadar her konuda desteğe ve bilgi paylaşımına açığız. Suhan Kimya Halı şampuanı üretmeyi ve bu üretimin en kaliteli şekilde müşterilerine kullandırtmayı kendine esas edinmiş bir şirkettir. Belirttiğimiz gibi sizleri bölgenizde en iyi yapmak için çabalamak bizim görevimiz. Bu yolda en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara sizlerle buluşturuyoruz” dedi.

Daha önce sektördeki rakiplerimizin birçoğunun adını bile bilmediği tekstil kimyasallarını sektörde deneyerek çok farklı ve daha kaliteli şampuanlar üretip sektöre farklı bir soluk getirdik diyen Bilgin, “Suhan Kimya yıllar içinde kurumsallığını arttırdı ancak hiç bir zaman ilk samimiyetinden de ödün vermedi. Birçok müşterimiz ile birlikte halı yıkamaktan ve bilgilerimizi paylaşmaktan büyük zevk duyuyoruz. Önümüzdeki dönemde çalışma sahamızı ve potansiyel müşteri odaklarımızı genişleterek daha geniş kitlelere hitap edeceğiz. Şu anda ülkemizin birçok ilinde Ailemizin parçaları bulunmaktadır bu listeyi genişletip yurt dışına ürün ithalatına başlamak istiyoruz. son 4 yıldır da halı yıkama sektöründe ihtiyaç doğrultusunda ve her gün geliştirdiğimiz ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

Halı yıkama sektöründe müşterilerimizin sıkıntılı, sorunlarına bire bir çözüm getirme çabalarımız başarılı olmuş, güvenlerini kazanmış ve Müşterilerimizden de olumlu dönüşler almamızı sağlamıştır. Hizmet verdiğimiz halı sektöründe kabul gören bir firma olmamıza neden olmuştur. Müşteri portföyümüz Trakya bölgesinin tamamında olup ve Anadolu’nun birçok bölgesinde katılım gösterdiğimiz fuarlar, dernek toplantıları, istişare toplantıları ve kendi bünyemizde gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretler sayesinde her gün kendimizi tanıtmaya devam ettik ve hala devam etmekteyiz” şeklinde konuştu.

Halı yıkama deterjanı Halı parfümü Ağır leke çözümü

Şükrü Bilgin, “Biz müşteri ilişkilerimizin memnuniyetine ve sorunları bizzat çözümleyerek pazarda güveni, kalitenin adresi olma yolunda kendimizi tavsiye edilecek bir firma olduğumuzu ispatladık. Bizler Suhan Kimya olarak müşterilerimizin ne istediklerini ve sorunsuz bir sistemle çalışmalarının gerektiğini biliyor ve bunu bizzat ispat ediyoruz kalitemizden asla taviz vermiyoruz. Halı yıkama sektöründe bir ürün değil birçok ürün var ve bu durum sektörde tatlı bir rekabet oluşturmakta ve bu durumda kaliteyi artırmakta. Suhan Kimya olarak önümüzde ki dönemlerde şimdi olduğu gibi sadece halı yıkama deterjanlarında daha başarılı ürünler üretip sektöre daha faydalı olmak olacaktır ve de kesinlikle başka bir ürün makine tedarikçiliği olmayacaktır. Kullandığınız ürünleri bildirirseniz sizinle iletişime geçebilir, kaliteli hizmet anlayışımız ile birlikte her zaman çözüm ortağınız olarak yanınızda olabiliriz” ifadelerini kullandı.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:
Etiketler:

www.hizlibul.com-4653761