logo

Temizlik firmaları için Profesyonel çözümler sunmaktayız

Temizlik firmaları için Profesyonel çözümler sunmaktayız

 Buzil markalı 150 ye yakın spesifik yüzey ürünleri ile birçok otel, hastane, okul ve fabrikanın özel ve nitelikli sorunlarına ve problemlerine çözüm üretmekte olan Amasis Dış Ticaret Kurucusu Asil Hoca, profesyonel temizlik firmaları için profesyonel çözümler sunduklarını belirtti.

 Amasis Dış Ticaret Kurucusu Asil Hoca, “2010 Yılında kurulan firmamız; endüstriyel Hijyen ürünleri konusunda teknik tedarik hizmeti vermekte olup, endüstriye yönelik ithalatını yapmakta olduğu ürünlerle Türkiye genelinde servis ağı geliştirmektedir. Buzil, yenilikçi ve çözüm odaklı yapısı ile Avrupa’nın en yüksek kalitedeki ürünlerini üretmektedir. Müşterilerimize araştırma, geliştirme, dağıtım, eğitim, hizmet ve çözüm üretimi ile işinizi ciddi anlamada kolaylaştıran bir paket servis sunuyoruz. Bizim Teknoloji servisimiz geleceğe yönelik oluşabilecek sorunları tespit ederek sürekli gelişim sergilemekte olup; mevcut pazarda ne olup bittiğini takip edebilen ve bu yapısı ile sürekli daha güncel ve yenilikçi kalmanın yöntemlerini geliştirir. Çevreyi koruma, maliyet verimliliği ve kalite bizim her zaman önceliğimizdir. İthalatını yapmakta olduğumuz Buzil markalı 150’ye yakın spesifik yüzey ürünleri ile birçok otel, hastane, okul ve fabrikaların özel ve nitelikli sorunlarına ve problemlerine çözüm üretmekteyiz, söz konusu ürünlerin satışının yanı sıra kullanıcılara gerekli eğitimleri de veriyoruz” dedi.

Günümüzde oluşan yoğun rekabet şartlarında,  firmaların endüstriyel temizlik deterjanları kullanımında özellikle tüketimlerini azaltıcı unsurları dikkate alarak ürün tercih etmeleri önem arz etmektedir diyen Asil Hoca, “Bunun yanı sıra teknolojinin sunduğu tüketimi düşürücü tüm elementlerden faydalanmaya çalışmaları gerekmektedir. Özellikle kimya grubunda son kullanıcı personelin ürün konusunda eğitilmesi ve kullanımını öğrenmesi maliyet minimizasyonu yaratılması açısından çok büyük önem arz etmektedir. Firmaların kendi maliyet tasarruflarını kontrol edebilmeleri açısından, yüksek teknoloji içeren ürünleri, sistemleri sağlayabilen ve bu konuda eğitimleri verebilen firmaları tercih etmeleri gerekir” şeklinde konuştu.

Asil Hoca, “Müşterilerimize hızlı servis sağlayabilmemiz, sorunlarına hızlı çözümler üretebilmemiz, farklı ve üst segmentteki ürünlerle hizmet sunmamız kullanıcıların bizi en büyük tercih etme sebepleridir. Türkiye genelinde oluşturmaya başladığımız yeni dağıtım ağına katılacak, sektörde ve bölgesinde iyi tacir olarak anılan, güçlü bir markanın desteğini hissetmek isteyen girişimci firmalara yatırım yapmayı uygun görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir fabrikadan tüm dünyaya

Markalarının ve ürünlerini dünyanın her yerinde aynı kaliteyi ve standartı sunduğunu vurgulayan Hoca, “Buzil, birçok dünya markasının yaptığı gibi; bir ülkede fason üretici bulup pazarın yapısına göre ürün üretmek yerine, Kalitenin ve üretimin kontrolünü sürekli şekilde sağlayabilmek için bir fabrikadan tüm dünyadaki dağıtıcılarına aynı ürünü göndermekte. Bugün kullandığınız bir ürünü, başka bir ülkede aynı şekilde kullanabilirsiniz. Bu bir dünya markası olabilmenin yegane temelidir” dedi.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761