logo

“Temizlik medeniyettir “

“Temizlik medeniyettir “

Atak Temizlik İşletme Sahibi İlhami Özata, 1998 yılında çıktıkları yolda müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en üst seviyede tutarak gelişimlerinin ve büyümelerini devam ettiğini belirterek, bu alanda verilen hizmetlerde kalitenin kendileri için vazgeçilmez olduğunu söyledi.

Temizlik hizmeti ve site yönetimlerine profesyonel çözümler sunmaktayız Atak Temizlik İşletme sahibi İlhami Özata, “İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Atak temizlik, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Atak temizlik olarak sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamız, kalite ve memnuniyet odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur. Temizlik firmaları arasında Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her eve hizmet verebilmek ve dünya standartlarında hizmet sunmak firmamızın hedefleri arasındadır” şeklinde konuştu.

İlhami Özata, “Hizmet verdiğimiz alanlardan bahsedersek, ofis büro temizliği, dış cephe ve cam temizliği, zemin cila hizmetleri, fabrika temizliği, hastane temizliği, okul temizliği, ev temizlikleri, inşaat sonrası temizlik gibi tecrübeli alanında uzaman çalışanlarımızla her alana temizlik hizmeti sunmaktayız.  Firmamız özelikle hastane, okul ve ofis temizliği gibi toplu yaşam alanlarında yapılacak temizliğe oldukça önem vermektedir. Örneğin, hastane temizliğinde diğer temizlik alanlarından daha farklı bir temizlik hizmetti sunmak zorundasınız. Hastane şartlarına göre 24 saat göz önünde bulundurarak yapılmaktadır. Bakteri ve virüslerin en çok bulunduğu bu alanlarda transferi önleyecek tek kullanımlık mop ve renk kodu gibi kaliteli sistemler uygulamaktayız. Yine kimyasallar, ekipmanlar, kontrol sistemleri gibi işlemlerimizle sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel temizlik yapılmaktayız” ifadelerini kullandı.

Çocuklarımızın okuduğu okullarda hummalı çalışmalar yürütmekteyiz diyen Özata, “Virüs ve bakterilerin gelişim çağında olan çocuklarımızın üzerinde zararlı etkilerinin olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Firmamız yaptığı temizlikte okul hijyenine son derece önemsemektedir. Tüm keşif ve hizmet, firmamız tarafında karşılanarak son teknoloji temizlik ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz” dedi.

Ofis temizliğinin verdikleri temizlik hizmetinde oldukça önemli bir yer tuttuğunu aktaran Özata, ”İşletmeler, kurumlar, büro ve ofis çalışanları, işe başladıklarında çalıştıkları alanların temiz ve düzenli olmasını isterler. Tabi bu durum çalışma motivasyonu ve yaptığı işler üzerinde etkisi kanıtlanmıştır. Şöyle ki, temiz ve hijyenik bir ortamda çalışan personelin temiz bir ortamı daha düzenli kullandığı, fakat kirli ve hijyenik olmayan bir ortamı ise daha özensiz kullanıldığı tespit edilmiştir. Bundan çıkabilecek sonuçlar ise kirli olması nedeniyle özensiz kullanılan bir ortamın her sene yenilenme maliyetleri oluşturacağı, özensiz kullanılan ortamlarda iş kalitesinin düşük olacağı ve bununda müşteri kaybı ve ofis çalışanlarının sağlığı gibi birçok neden doğura bilmektedir. Firmamız verdiği bu hizmetin önemini bilerek hareket etmektedir. Yani firmamız yaptığı bütün işlerde yaptığı işin önemini bilerek gerekli hizmetleri sunmaktadır. Ondan dolayıdır “temizlik medeniyettir “sloganıyla hareket etmekteyiz” açıklamasında bulundu.

HİJYEN LİFE

 

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761