logo

Temizlik ürünleri Avrasya’nın en büyük ev dışı tüketim fuarında buluşacak

Temizlik ürünleri Avrasya’nın en büyük ev dışı tüketim fuarında buluşacak

Temizlik

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık A.Ş. ve Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği (ETÜDER) iş birliğinde, EDT Expo 2016 – Ev Dışı Tüketim-Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları Üreticileri ve Tedarikçileri Fuarı, 23-26 Mart 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. CNR EXPO Yeşilköy’de bu yıl 4’üncüsüorganize edilecek Türk ev dışı tüketim sektörünün tek fuarı EDT EXPO 2016, alanında dünyanın en büyük 3’üncü fuarı olmasının yanı sıra Avrasya’nın da en büyük ev dışı tüketim fuarı olma özelliğini taşıyor.EDT 1

TEMİZLİK, MÜKEMMEL BİR HİZMETİN TEMELİDİR

Sunulan hizmeti bir zincir olarak düşündüğümüzde, en önemli halkanın hiç kuşkusuz hijyen olduğunu söyleyebiliriz. Yemeğin pişirileceği ortamdan tüketileceği masaya, yemeği pişiren ve servis eden personelin yanında sürecin içerisindeki her türlü ekipman tepeden tırnağa kusursuz temizlikte olmalıdır. Kusursuz bir servis için gerekli tüm temizlik ürünleri EDT Expo’da yer alacak.

EDT 2

BİR LEZZET ŞÖLENİ

EDT EXPO 2016, Türkiye’nin en seçkin otel, restoran ve pastanelerinin mutfak ekiplerinin yarışacağı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Fuarda sektör ve gastronomi üzerine gerçekleştirilecek etkinliklerde sektör temsilcilerine yeni bir bakış açısı kazandırılması amaçlanıyor. 4 gün boyunca gerçekleştirilecek yarışmalar ve workshopların yanında üniversite, aşçılık okulları, aşçıklık dernekleri tarafından organize edilecek pişirme ve tadım etkinlikleri ile EDT Expo, Türkiye’nin en lezzetli fuarına dönüşecek.

DOĞRU EKİPMAN, MAKSİMUM VERİMLİLİK

Rekabet ortamında başarıya ulaşmak için verimliliğin arttırılması kaçınılmazdır. Verimliliği ve hizmet kalitesini arttırmak için doğru ekipman seçimi çok önemlidir. Ekipman seçimi kapasite ve hizmet çeşitleri göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Ev dışı tüketim ile ilgili her türlü ekipman ihtiyacına cevap verebilecek akıllı çözümler EDT Expo 2016’da yer alacak.

HİJYEN LİFE

 

Paylaşın:
Etiketler:

www.hizlibul.com-4653761