logo

Temizlik ürünleri EDT Expo 2016 yerini aldı

Temizlik ürünleri EDT Expo 2016 yerini aldı

Temizlik

EDT Expo 2016 – Ev Dışı Tüketim-Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları Üreticileri ve Tedarikçileri Fuarı, 23 Marta kapılarını açtı. CNR EXPO Yeşilköy’de bu yıl 4’üncüsü düzenlene fuar, Türk ev dışı tüketim sektörünün tek fuarı EDT EXPO 2016, alanında dünyanın en büyük 3’üncü fuarı olmasının yanı sıra Avrasya’nın da en büyük ev dışı tüketim fuarı olma özelliğini taşıyor.

TEMİZLİK, MÜKEMMEL BİR HİZMETİN TEMELİDİR

Temizlik, hijyen, temizlik ve kağıt ürünleri; endüstriyel temizlik ekipmanları;  alanında hizmet veren bir çok firma yeni ürün ve ekipmanları ile fuarda yerini aldı. Fuara özel sayısı hazırladığımız Hijyen Life dergimizin Mart sayısı fuarda bütün katılımcı firmalar ve ziyaretçilere dağıtıldı. Katılımcı firmalar ile yaptığımız ürün tanıtım ve röportajları Nisan-Mayıs sayımız da geniş yer bulacak. Yemeğin pişirileceği ortamdan tüketileceği masaya, kullanılan malzemenin yanında sürecin içerisindeki her türlü ekipman ve temizlik ürünleri fuarda sergileniyor. Fuar 26 Mart Cumartesi gününe kadar gezile bilecek.

EDT EXPO 2016 Fuarı’nın katılımcı profilini gıda, içecek ve pastacılık ürünleri; kuru gıdalar, hazır gıdalar, şekerli ürünler ve çerezler; yaş sebze ve meyveler, taze gıdalar; dondurulmuş ürünler, taze ve donuk et ürünleri, soğuk ve sıcak içecekler; aşçılık malzemeleri ve ekipmanları, pişirme yardımcıları, profesyonel mutfak ekipmanları, tamamlayıcı gıda dışı ürünler; temizlik, hijyen, temizlik ve kağıt ürünleri; endüstriyel temizlik ekipmanları; masa üstü malzemeleri, sarf malzemeleri; tek kullanımlık ürünler, üniforma ve iş kıyafetleri; depo raf sistemleri ve ekipmanları, soğuk hava depoları ve araçları; otel-restoran tekstil ürünleri, otel buklet malzemeleri; kırtasiye ürünleri ve bilgisayar yazılım teknolojileri oluşturuyor.

BANAT

VİKİNG

NİLCO P&G NİLCO 1viking kağıt ECZACIBAŞI

BAYER HİJYEN

 

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761