logo

Temizlik ve bakımın en pratik çözümü

Temizlik ve bakımın en pratik çözümü

Suya ve sabuna ulaşamadığımız her noktada pratik kullanımıyla temizlik ihtiyacımızı gideren ıslak mendiller hayatımızı kolaylaştırıyor. Geliştirdiği ürünleri 60 ülkeye ihraç eden Sapro, uluslararası standartlarda ürettiği ıslak mendillerin farklı alanlar için sunduğu temizlik çözümlerini sıraladı.

Suya ve sabuna ulaşamadığımız her yerde temizlik için en pratik yardımcımız ıslak mendiller… Saf su ve pamukla üretilen ıslak mendiller, tüketiciler tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Türkiye’de private label alanının lider şirketi Sapro, mikroplardan arınmamızı sağlayan ıslak mendillerin kişisel bakım, ev temizliği, araç bakımı, medikal ve endüstriyel işlemler gibi çok farklı alanlara hijyenik çözüm sunduğunun altını çiziyor.

Çantada kolayca taşınan, kullan-at özelliğiyle avantaj sağlayan ıslak mendillerin farklı kullanım alanlarını birlikte keşfedelim:

Bebeğinizin cildine hassas dokunuş

Düz ya da farklı desenlerde, yumuşak kağıt dokusu ile hazırlanan bebek havluları, bebeklerin hassas ciltleri göz önüne alınarak üretiliyor. Bebeklerin yumuşacık tenlerine özel olarak tasarlanmış olan, bebeğin cildini temizlerken bir yandan da ferahlatan ve besleyen bu ıslak mendiller, içerdiği özel formüllerle cildin pH değerini koruyor.

Cilt bakımında vazgeçilmez

Zaman her şeyi değiştirdiği gibi cildimizi de değiştiriyor. Bu değişikliklerden en önemlisi cildin yağ dokusunun nem ve gerginlik sağlayan maddelerin, kolajen ve elastin üretiminin azalması ve cilt üzerinde koyu pigmentlerin oluşması… Islak mendillerin cilt bakımı için özel üretilen serileri, zamanın getirdiği istenmeyen değişiklikleri en aza indiriyor. Bir yandan cildi temizlerken bir yandan da besleyerek görünümü iyileştiriyor. Güzelliği korumak için özel formüllerle sunulan ıslak mendiller, cilt bakımında vazgeçilmez ürünlerden biri…

Köşe bucak ev temizliği için

Islak mendiller değişen yaşam şartlarına uygun olarak ev temizliğinde kullanıcılara daha kolay, daha pratik, daha hızlı çözümler sunmaya da devam ediyor. Mutfak temizleme mendilleri, tuvalet temizleme mendili, yer temizleme, ahşap ve mobilya temizleme, cam temizleme gibi çok amaçlı ıslak mendil çeşitleri pratik temizlik işlerinde kullanıcılara farklı alternatifler sunuyor.

Sağlık sektörüne özel çözümler

Hastalığı ya da sağlık sorunları nedeniyle kişisel temizliğini yapmakta güçlük çeken hastalar için geliştirilen medikal ıslak mendiller ise sağlık sektöründe yoğun bir şekilde kullanılıyor. En hassas ciltlerin temizlik ve bakımı için uygun olan bu ıslak mendiller, nemlendirici ve iyileştirici özelliği taşıyan formülüyle pratik ve kolay kullanım sağlıyor.

Aracınızın temizliği de ıslak mendilden sorulur

Otomobiller gibi motorlu araçlara yönelik olarak geliştirilen ıslak mendillerin kullanımı da günden güne artıyor. İz bırakmadan ve gösterge paneline zarar vermeden temizlik yapma yeteneğine sahip olan bu ıslak mendiller, parlak ve mat yüzey seçenekleri için özel olarak üretiliyor ve antistatik özellikleriyle dikkat çekiyorlar.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761