logo

OTEL TEDARİK ÜRÜNLERİNE DAİR HER ŞEY BU FUARDA!

OTEL TEDARİK ÜRÜNLERİNE DAİR HER ŞEY BU FUARDA!

İstanbul Ticaret Odası, 17-19 Eylül 2019 tarihleri arasında “The Hotel Show Fuarının” Türkiye Milli İştirakini gerçekleştiriyor.

Dünyasının en önemli uluslararası organizasyonlarından Expo 2020’nin Dubai’de gerçekleştirilecek olması nedeniyle mevcut otel kapasitelerinin yükseltilmesi, yaklaşık 400 yeni otel ve ağırlama sektörüne yönelik projenin hayata geçmesi beklenmekte.

6 ay sürecek Expo2020 Dubai’de toplam 25 milyon ziyaretçinin Dubai ve çevresindeki bölge emirliklerinde ağırlanması beklendiği için bölgede otel ve restoran yatırımları hız kazanmış durumda.

Bölgenin artan asansör ve teknik malzeme ihtiyacının üretici firmalarınız tarafından karşılanması amacıyla  fuarın m² ücreti 3.000 TL olarak belirlenmiş olup, bu tutarın 2.040 TL  (68)’i  devlet desteği kapsamında.

3.000 TL m² ücretine stand inşaatı, nakliye,  gümrükleme, sigorta, fuar süresince ikram,  internet,  elektrik, profesyonel B2B ikili görüşme organizasyonu hizmetleri dahildir.

Fuarımız ile eş zamanlı B2B (Profesyonel ikili görüşme) organizasyonu düzenlenecek olup firmalarımıza fuardan önce B2B listesi iletilecek.

Birleşik Arap Emirliklerinin ve ziyaretçi çevre Körfez ülkelerinin yüksek alım potansiyelinden pay alabilmek aracıyla Fuara katılımınızı değerlendirmenizi önemle rica olunur.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761