logo

Wilco ve Arcora Group ISSA INTERCLEAN İstanbul’da yerini aldı

Wilco ve Arcora Group ISSA INTERCLEAN İstanbul’da yerini aldı

Tam 25 yıl önce, Almanya’nın Münih şehrinde ABD kökenli endüstriyel kimya ürünleri ile yoluna çıkan ARCORA GROUP, artık piyasaya yön veren bir üretici ve pazarlayıcı güç olarak başarıdan başarıya koşarken, aynı hızla fuarlardan fuarlara akmaya ve inovatif ürünlerini sergilemeye de devam etmektedir.

Nitekim İstanbul’u ticaret fuarları dünyasının başkenti yapmak için tasarlanıp inşa edilmiş olan, İstanbul Kongre Merkezi’nde,  ARCORA GROUP 18-19-20 Ekim 2017 tarihleri arasında  ISSA/INTERCLEAN Istanbul Fuarı’na  Level B5’de C120 nolu standında katılım sağladı. Bu fuarda endüstriyel temizlik makineleri, deterjanlar, temizlik ekipmanları, banyo ve diğer servisler fuar bünyesinde öne çıkacak 5 sektör olacaktır.

Ayrıca fuar bünyesinde oluşturulacak İnovasyon alanında firmalar yeni inovatif ürün ve hizmetlerini sergileyebilecekler.

Bu fuarda tüm katılımcı şirketler ve ziyaretçiler;

– En son ürünleri ve çözümleri bir arada bulma fırsatı

– Yeni ürün lansmanları için firmaların tercih noktası

– Çevre bölge ile ilgili iş fırsatları oluşturmak için en iyi platform

– Üreticilerle kolay iletişim kurmak için ikili görüşme fırsatları

– Türkiye’de iş yapmak isteyen birçok global marka ile iletişim kurma fırsatı

– ISSA/TESHIAD Konferans Programından faydalanma imkanı

– Temizlik Profesyonelleri için ücretsiz giriş imkanı bulacaklardır.

Bugün itibariyle dünya üzerinde yaklaşık 330 çalışanı ve 1390 adet kendine ait üretmiş olduğu ürün yelpazesi ile sektörde çok önemli bir konuma gelen ARCORA GROUP, üniversiteler ile yapmış olduğu işbirliği sayesinde patentli ürünler geliştirerek sağlam bir ar-ge departmanı oluşturmuştur. Bu bağlamda endüstriyel kimya, cila bakım sistemleri klinik ve hastanelere özel geliştirilmiş ürünleriyle ve her çeşit temizlik moplarıyla dünyada marka olma yolunda dev adımlar atılmaktadır.

Bu bağlamda ARCORA GROUP Almanya’da uluslararası bağımsız bir sertifikalandırma kurumu olan QSCert Enstitüsü tarafından, 14 Eylül 2017 tarihinde DIN EN ISO 9001 Kalite Yönetimi ve DIN EN ISO 14001 Çevre Yönetimi sertifikalarının ikisini birden alarak profesyonel kalite kontrol sistemini ve çevre bilincini de resmen tasdikletmiş durumdadır.

Dünya üzerinde sektörün nabzını tutan tüm fuarlara katılarak inovasyona ne kadar önem verdiğini her yıl kanıtlamaktadır. Sadece bu yıl Antalya, Nürnberg, İstanbul, Berlin ve Dubai olmak üzere 5 büyük fuara kendi standı ve ekibiyle katılarak bu alanda çok büyük bir bütçe ayırmış ve inovatif ürünlerini sergilemek istemiştir.

ARCORA GROUP İstanbul’daki bu fuarda, yeni geliştirdiği eşsiz ürünlerini, örneğin kapsülleme yöntemli halı temizleme deterjanı TENAS 3IN1, özel halı yıkama makinaları (ANIKO Serisi) ve halı temizliği aksesuarları, deterjan gerektirmeyen bakır alaşımlı mutfak bezleri, susuz temizliği mümkün kılan X-Line sistemini ve patentli yer cila sistemlerini canlı olarak sunma imkanı bulacaktır.

Bugün itibariyle dünyanın 29 ülkesine ürünlerini pazarlayan ARCORA GROUP, tüm Almanya içinden ve dışından iş ortakları ile beraber 25. yılında da iş ortaklarına ve partnerlerine tüm inovatif ürünlerini ISSA/INTERCLEAN 2017 İSTANBUL’DA da sunmaktan ve sizleri de standında görmekten mutluluk duyacaktır.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761