logo

Kurumsal şirketler “eğitime” önem veriyor

Kurumsal şirketler “eğitime” önem veriyor

????????????????????????????????????

İnsan Kaynakları Trendleri Araştırması’na göre “şirketlerde eğitim ve gelişim”  dünyadaki ilk 3 trend arasında yer alıyor. İnsan ve gelişimine odaklı strateji geliştiren, çalışanlarını mutlu eden şirketler iş dünyasında başarı elde ediyorlar. Türkiye’de eğitim ve gelişimi ilke edinerek geleneksel eğitim toplantıları düzenleyen kurumsal şirketlerden biri de VSY Biotechnology.

VSY Biotechnology, 15-17 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da geleneksel eğitim ve değerlendirme toplantısı gerçekleştiriyor. Toplantıya Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çalışan yaklaşık 200 kişilik bir kadro katılıyor. Toplantı kapsamında; performans artırmada etkili yöntemler, şirket içi yeni teknolojilerin ve uygulamaların kullanımına yönelik eğitimlerin yanı sıra VSY Biotechnology’nin yılın ilk çeyreğindeki durumu değerlendirilecek ve mevcut durum üzerinden gelecek hedefleri konuşulacak.

İŞLETMELERİN SAĞLIĞI İÇİN DÜZENLİ EĞİTİM ŞARTI

Konuyla ilgili bilgi aldığımız VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş, eğitim ve gelişim toplantılarının şirketlerin sürdürülebilir büyümesinde çok önemli bir unsur olduğunu belirterek şunları söyledi:

“VSY Biotechnology, yenilikçi bir şirket, onaylı Ar-Ge merkezinde inovatif ürünler üretirken insan kaynağına da yatırım yapıyor; bu anlamda da dinamik bir yapısı var. Departman bazında özel eğitimlerimizin yanı sıra şirket genelini kapsayan teknik, teorik eğitimler de gerçekleştiriyoruz. Yılın ilk çeyreğini tamamladığımız bu dönemde, hem geçtiğimiz dönemi değerlendiriyoruz  hem de hep birlikte iş hayatının yeni trendlerine, dünyadaki uygulamalara göz atıyoruz. Eğitime yatırım yapmak işletme körlüğü gibi hastalıkların önüne geçiyor ve firmaları zinde tutuyor.”

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761