logo

“İŞ DÜNYASINDA KİŞİSEL VERİMLİLİK” KONUŞULDU

“İŞ DÜNYASINDA KİŞİSEL VERİMLİLİK” KONUŞULDU

LEAD Network Türkiye’nin her ay iş dünyasını bir araya getirerek sektör liderlerini ağırladığı kahvaltı buluşmalarının bu ayki konuğu P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonları Başkanı Christophe Duron oldu. P&G Türkiye’nin İstanbul Kampüsü’nde gerçekleşen buluşmada Christophe Duron “Kişisel Verimlilik için Well-being Seçimleri” üzerine bir eğitim verdi.

P&G Türkiye, üst düzey kadın yöneticilerin sayılarını artırmayı ve onların gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefleyen LEAD Network Türkiye’nin temmuz ayı kahvaltı buluşmasına ev sahipliği yaptı. P&G Türkiye’nin İstanbul Kampüsünde gerçekleştirilen ve iş dünyasının farklı sektörlerinden yöneticilerin ağırlandığı buluşmaya konuk olarak katılan konuşmacı ise P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonları Başkanı Christophe Duron oldu.

“Kişisel Verimlilik için Well-being Seçimleri” başlığıyla düzenlenen oturumda konuşan P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonları Başkanı Christophe Duron: “Benim bu konuda üç ana başlığım var; Bağlı Kal, Belirle ve Sahip Çık. İlk olarak seçimlerinize bağlı kalın ve geride bırakacağınız mirası düşünün. Ardınızda bırakacağınız yegâne şey sizin mirasınız olacak. Bunu sağladıktan sonra sınırlarınızı çizin. Limitlerinizi belirleyin ve buna sadık kalın. Son olarak da sahip çıkın ve enerjinizi koruyun; bugün hep stresi konuşuyoruz fakat asıl problem, yeterince dinlenememek. Bu nedenle dinlenmeye yeterince vakit ayırdığınızdan emin olun.” dedi.

Etkinlikte konuşan P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Satış Başkanı ve LEAD Network Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Gaye Narmanlı Sünerli ise LEAD Network Türkiye’nin iş dünyasını bir araya getiren bu etkinliğine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Narmanlı Sünerli “LEAD Network Türkiye’nin kurulduğu günden beri devam eden bu buluşmalar, katılımcılarına çok önemli katkıda bulunuyor. Bugün bizimle birlikte olan ve özellikle well-being; refah konusunda bir kanaat önderi olan Christophe Duron’un değindiği başlıklar ise inanıyorum ki hepimize yeni aksiyonlar alma konusunda önemli bir rehber olacak” dedi.

LEAD Network Türkiye Başkanı Aysun Zaman ise “LEAD Network Türkiye üyelerinin yalnızca kişisel gelişimine odaklanmıyoruz aynı zamanda Zihinsel gelişimin de katkılarının farkında olarak hareket ediyoruz. Bu sebeple bilhassa pandemi döneminde yapılan araştırmalarda gördüğümüz sonuçlardan da beslenerek üyelerimiz için Well-being konusunda farklı gelişim imkanlarını sunmaya başladık. Geçtiğimiz yıl bu anlamda bir işbirliği yapmış birbirinden farklı yüzlerce konuda üyelerimizi online eğitimlerle buluşturmuştuk. Bu yıl ise Christophe Duron’un rehber niteliğinde olan bu eğitim ile üyelerimizi hem iş hayatında hem de günlük hayatlarında uygulayabilecekleri kıymetli bilgilerle buluşturduk. LEAD Network Türkiye olarak bu ve benzeri proje ve eğitimlerle üyelerimizin gelişimini desteklemeye devam edeceğiz. Bu vesileyle sektörümüzde kendini geliştirmek isteyen sektörümüz kurum ve kişilerini LEAD Network’ün üyesi olmaya davet ediyorum” dedi.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761