logo

ATALIAN,TÜRKİYE’DE ISO 41001 BELGESİ ALAN İLK TESİS YÖNETİMİ ŞİRKETİ OLDU

ATALIAN,TÜRKİYE’DE ISO 41001 BELGESİ ALAN İLK TESİS YÖNETİMİ ŞİRKETİ OLDU

ATALIAN Türkiye; 1 yılı aşkın süredir devam eden şirket içi eğitimlerin ardından, “ISO 41001 Tesis Yönetimi” standartlarına uygunluk denetimini de başarıyla tamamlayıp belge almaya hak kazandı. Global akreditasyona sahip TUV Austria Turk tarafından ülkemizde ilk kez verilen “ISO 41001 Tesis Yönetimi” sertifikasını, ATALIAN Türkiye COO Miktat Kuzhan ve İK, İSG & Kalite Direktörü Orçun Ocakoğlu yapılan törende TUV Austria Turk Belgelendirme, Yaşam ve Sürdürülebilirlik Bölüm Müdürü Burcu Çelebi’nin elinden aldı.

ISO 41001 hakkında

ISO belgeleri arasında bulunan 41001 Belgesi, dünya üzerinde var olan tüm uygulamaları incelemiş ve uzun süren uğraşlar, araştırmalar ile geliştirilmiştir. 2018 senesinde çıkarılan bu standart, firmaların stratejilerini belirlemede planlama yapması, gelişme ve geliştirme için yeni taktikler araştırması, tesis yönetimi ile alakalı olan hedeflerini belirlemesi için çok geniş kapsamlı olarak dizayn edilmiştir.

Dünyanın önde gelen en büyük tesis yönetim hizmetleri sağlayıcılarından biri olan ATALIAN Global Services, 36 ülkede 123 binden fazla çalışanıyla özel sektör ve kamudaki müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte çözümler geliştiriyor. 2013 yılında Türkiye pazarına giren ATALIAN Türkiye bünyesinde 6 bini aşkın kişi çalışıyor. ATALIAN Türkiye, entegre tesis yönetimi hizmetleri kapsamında müşterilerine çok geniş bir hizmet alanıyla destek veriyor: tesis yönetimi, enerji yönetimi, bina otomasyon sistemleri, temizlik, güvenlik, teknik bakım, resepsiyon, peyzaj, inşaat ve renovasyon. ATALIAN Türkiye, seçilen stratejik alanlarda 5 yıl içinde Türkiye’nin en büyük entegre tesis yönetimi firması olmayı hedefliyor.

ATALIAN Türkiye’nin hizmet verdiği markalar arasında 1915 Çanakkale Köprüsü, Renault, Ford, Novartis, Aselsan, Bosch, CarrefourSA, Migros, Sütaş, Coca-Cola, Ikea, Boyner, LCW, Gratis, Media Markt, Panasonic-Viko, Yapı Kredi, Odeabank, TED Ankara Koleji, TED Üniversitesi, Hisar Okulları, Kültür Üniversitesi, Mavibahçe AVM, Watergarden AVM, Taurus AVM, Doğuş Grubu ve Anadolu Grubu ile İnİstanbul, Nivo İstanbul projeleri yer alıyor.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761