logo

2,5 YIL ÇALIŞILDI, 5 SANİYEDE TEMİZLEDİ

2,5 YIL ÇALIŞILDI, 5 SANİYEDE TEMİZLEDİ

 

Kimyasaldan uzak özel formülü ve saniyeler içinde gösterdiği etkisiyle Sarı Güç adıyla gönüllere taht kuran Asperox, ev temizlik ürünleri kategorisinde en çok tercih edilen marka olmaya devam ediyor. Tüm yüzeylerdeki yağı kiri sadece 5 saniyede temizlemesi için 2,5 yıllık uzun bir Ar-Ge çalışması yapılan Asperox için kullanıcıların yüzde 95’i memnuniyetini dile getiriyor. Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren tüketicilerin beğenisini kazanarak açık ara farkla pazar lideri konumuna yükselen Asperox’un efsanevi başarısı her yüzeyde yüksek performans göstermesinde saklı.

Ev temizlik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren yüzde 100 yerli sermayeli Beyaz Kağıt’ın yüzey temizleyici markası Asperox, üstün performans gösteren formülüyle tüketicilerin Sarı Güç’ü haline geldi. Uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucu tüm testlerden başarıyla geçerek üretilen Asperox, kimyasal barındırmaması ve zararlı içeriklerden uzak olmasıyla birlikte sadece 5 saniye içinde en kirli yüzeyleri dahi temizlemesiyle dikkat çekiyor.

Mutfakta set üstü ocaktan, davlumbaz ve fırına, bahçe mobilyalarından mangal ızgaralarına, hobi araçlarından otomobil ve motosiklete kadar ev içinde ve dışında da kullanılabilen Asperox, çok etkili bir yağ çözücü olarak formüle edildi. Bağımsız akredite laboratuvar test sonuçlarına göre Asperox, piyasadaki en güçlü yağ sökücüden dahi 3 kat daha fazla ve hızlı yağ sökebiliyor. Dermotolojik olarak da test edilen ürün; diğer yağ çözücülerin aksine doğal içerikler ve bio-parçalanabilir yüzey aktiflerle sunuluyor. İçeriğinde kostik, paraben ve ağartıcı gibi kimyasal maddeler barındırmıyor. Formülünde yeni nesil yüzey aktifler bulunan Asperox’un ambalajından, ürün rengine ve hatta kokusuna kadar kullanıma hazır hale gelmesi için 2,5 yıl boyunca çalışıldı.

 Bağımsız kuruluşlarca yapılan araştırmalarla kullanıcıların yüzde 95’inin Asperox’tan memnun olduğu kanıtlanırken, memnuniyeti yaratan unsurların başında yüzde 77 oranla “yüksek performans ve leke çıkarma etkisi” olduğu belirtildi. Pandemiyle birlikte düzeni değişen hayatlara uyum sağlamayı amaçlayan Asperox, zorlu lekeleri çıkarması, kullanım kolaylığı, kokusu, ellere zarar vermemesi, 5 saniyede temizlemesi, iz/leke bırakmaması ve uygun fiyatı ile tüketicilerin tüm beklentisini tek seferde karşılıyor.

www.hizlibul.com-4653761