logo

Banat’tan temizliği kolaylaştıracak temizlik sistemi

Banat’tan temizliği kolaylaştıracak temizlik sistemi

 

Banat

%100 mikrofiber dokusuyla, yer temizliğinde en etkin sonucu sağlamak için üretilen yeni “Banat Mikrofiber Yer Temizlik Sistemi” hareketli başlığı, kuru ve ıslak olarak kullanılabilen püsküllü ve düz çeşit moplarıyla tozu ve tüyü hapsederek, günlük temizlik için etkili ve pratik bir çözüm sunuyor.

Banat Mikro Fiber Yer Temizlik Sistemi, %100 mikrofiber dokusu ile püsküllü ve düz olmak üzere iki çeşit olarak tasarlandı. Seramik, parke ve her türlü yüzeyde kullanılabilen moplar, ıslak ve kuru kullanıma uygun. Aparatlarıyla 360 derece hareket ederek, her köşeye ve alt kısımlara ulaşarak etkin bir temizlik sağlamak için üretilen bu yeni yer temizlik sistemi, yerdeki her türlü tozu ve tüyü hapsederek kusursuz bir temizlik sağlıyor.

68 yıldır, sağlık ve temizlikte Türk kadınlarının vazgeçilmez markası olmayı koruyan Banat, tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere çalışmaya ve yeni ürünler üretmeye devam ediyor. Banat’ın “Ev Bakımı” kategorisinde geliştirdiği yeni ürünü Mikrofiber Yer Temizlik Sistemi bu iddiasını yine koruyor.

Hijyenlife

www.hizlibul.com-4653761