logo

Temizlikte taksit dönemi

Temizlikte taksit dönemi

evtemizligi_kadinvetemizlik

İstanbul ve Kıbrıs’ın da aralarında bulunduğu 9 lokasyonda 500’den fazla temizlik firmasını online olarak tüketiciyle buluşturan temizlikyolda.com, temizlikte taksit dönemini başlattı. Temizlikyolda.com, Türkiye’de ilk kez kuru temizleme, halı yıkama, ev ve ofis temizliği gibi hizmetlerin hepsi için online taksitli ödeme imkanı sunuyor.

2014 yılının ocak ayında kurulan ve kurulduğu günden bugüne 35 bin kişiden online temizlik siparişi alan temizlikyolda.com, temizlik şirketlerini aynı platformda sunan bir hizmet sitesi. Temizlikyolda.com, ev temizliği, halı yıkama, kuru temizleme, perde yıkama, çamaşır yıkama ve ütü gibi temizlik ihtiyacına yönelik tüm hizmetleri tek bir çatı altında topluyor. 500’den fazla temizlik şirketini aynı platformda buluşturan site, şimdi de müşterileri için taksitli ödeme imkânı başlattı. Buna göre temizlikyolda.com’dan kuru temizleme, halı yıkama ya da ev temizliği gibi herhangi bir temizlik siparişi verenler, online taksitli ödeme yapabilecek.

Taksitli ödeme için limit yok

Sitenin, tüm bankaların kredi kartlarını kabul eden bir sistemi var. Evinizi kaç taksitte temizleteceğiniz, kartınızın size sunduğu avantajlara göre değişiyor. Kredi kartınızın durumuna göre evinizi 8 taksitte de 10 taksitte de temizletebilirsiniz. Taksitli ödeme için herhangi bir limit sınırı yok. 5 liralık hizmet alan da 500 TL’lik hizmet alan da bu avantajdan yararlanabiliyor.

Puan avantajı da var

Temizlikyolda.com Genel Müdürü Hakan Kibar, taksitli ödeme seçeneğinin, hem kuru temizleme hem halı yıkama hem de ev temizliği gibi hizmetlerin hepsinde online ödeme avantajı yaratması açısından Türkiye’de bir ilk olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Taksitli ödeme seçeneğimiz tüm hizmetlerimiz için geçerli. Şu an için 30’un üzerinde üye iş yerimiz online ödeme kabul ediyor. Online ödemeye geçen üye iş yerlerimiz hızla büyüyor. Bu sistemde hem banka puanları hem de bizim kullanıcılara verdiğimiz puanlar aynı anda kullanılabiliyor. Örneğin evinizi temizleteceksiniz, 3+1 bir daire, 120 TL bir fiyatlandırmadan 6 taksit ile 20 TL taksitlere bölünebiliyor. Bu fiyatı, banka puanlarınız varsa düşürebiliyorsunuz. Ayrıca bizim müşterilerimize tanımladığımız ve her siparişte kazanılan puanları da fiyattan düşürmek mümkün oluyor.”

Hijyenlife

Etiketler:

www.hizlibul.com-4653761