logo

TESİS YÖNETİM ÇALIŞTAYINDA HİJYEN LİFE DERGİSİ KATKILARIYLA 2021 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

TESİS YÖNETİM ÇALIŞTAYINDA HİJYEN LİFE DERGİSİ KATKILARIYLA 2021 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi, 21. 22. 23 Mayıs/2021 İSTANBUL KONGRE MERKEZİNDE Türkiye Tesis Yönetim Sektörü ve Uluslararası İş Dünyası, İstanbul Kongre Merkezi’nde Buluşuyor. Tesis Yönetim Çalıştayı 23 Mayıs Gala gecesinde HİJYEN LİFE ve EKONOMİ AJANDASI yayınlarımızın katkılarıyla hazırlanan ödül töreniyle sektörün önde gelen şirketlerine, yönetici ve Akademisyenlerine ödülleri verilecek.

 

Tesis Yönetim Çalıştayı, sektörler adına farklılık yaratan, fırsatlarla dolu ve interaktif bir Proje, yalnız Tesis Yönetimi sektörü değil bu yönetime ait bütün alt sektörleri de kapsayacak.

Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi’nde Uludağ Üniversitesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi Akademik Kadroları Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli şirketlerinin genel müdür ve müdür yardımcıları, İş Dünya’sının Liderleri, direktörleri, Tesis Yönetim ve İnşaat alanında kitapları bulunan oteriterler, akademisyenlerden oluşan konuşmacılar, onlarca oturum ve Tesis Yönetimi ve İş dünyası ile ilgili önemli konular yer alacak.

HİJYEN LİFE 

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761