logo

TMT makine müşteri memnuniyetiyle büyümeyi hedefliyor

TMT makine müşteri memnuniyetiyle büyümeyi hedefliyor

????

TMT Makine Genel Müdürü Hasan Kutlutaş, 1996 yılından bu yana geniş ürün yelpazeleri ile hizmet vermekte olduklarını asıl hedefimiz gerçek ve kalıcı müşteri memnuniyeti beraberinde pazarda büyümek olduğunu belirti.

1996 yılında, bir aile şirketi olarak kurulan firma, genel iş dünyasına hitap eden, endüstriyel temizlik makinelerinin ve bunların ekipmanlarının kısmen ithalatını, kısmen de imalatını yapmakta ve Türkiye genelinde satışını gerçekleştirmekte. TMT Makine Genel Müdürü Hasan Kutlutaş, “İthalat ve imalatı yapılan makinelere parça tedariki ve bakım onarım servisi verilmektedir. AQUA-MAC marka, endüstriyel elektrikli süpürge, halı yıkama, araç yıkama makinelerinin imalatçısıyız. Alman SEBO temizlik makinelerinin Türkiye distribütörüyüz. İtalyan FIMAP, WİRBEL, TPA İMPEX  makinelerinin ve PULEKS ekipmanlarının ithalatçısıyız. Ürünlerimizi, genel olarak, profesyonel temizlik firmaları, halı yıkamacılar, oto kuaförler, oteller, eğitim kurumları, temizlik hizmetini kendi bünyesinde yapan işyerleri, ibadethaneler, kısmen de, sıra dışı makine heveslisi evler kullanmaktadırlar” şeklinde konuştu.

Hasan Kutlutaş sözlerini şöyle sürdürdü:

AVM’ler için çok özel makinelerden ziyade, başka firmalarda da bulunabilen, geniş alan temizlik otomatlarımız, cila ve zemin bakım makinelerimiz, endüstriyel elektrikli süpürge ve yıkama makinelerimiz bulunmaktadır. Ancak oteller için çok iddialı hatta “rakipsiz” diyebileceğimiz SEBO marka,yatay fırçalı kuru sistem temizlik sağlayan makinelerimiz vardır. SEBO’nun  bilhassa iki versiyonu, çok dayanıklı (19 senedir servise gelmeyenler var)çok verimli (zemin ve halıdaki tozu %100 emer,%100 muhafaza eder) çok özellikli,(örneğin otomatik fırça ayarlı..)çok pratik ve kullanışlı, bez torba avantajlı, çok estetik makinelerimiz bulunmaktadır. Stok, parça ve servis problemimiz de yok. Çok seri bir şekilde ürün  sevkiyatı  ve servis sunabilmekteyiz.

SEBO’nun X4 ve Dart-1 modelleri “otellere özel” denebilir. Yine SEBO’nun 470 Comfort  ve 370 Comfort  modelleri ile SEBO X5 modeli camiler, yurtlar için, ayrıca SEBO X4 modeli kreşler için özel ürün çeşitli olarak pekala değerlendirilebilirler.

Önümüzdeki dönemde, müşterilerimize, daha önce de olduğu gibi, kaliteli, verimli, estetik makineleri ve bunların ekipmanlarını, parçalarını sunmayı, hiçbir müşterimizi TMT ’den ürün aldığı için hayal kırıklığına uğratmamayı, bilakis azami memnuniyeti devam ettirmeyi, parça ve servis yönünden en seri hizmeti vermeye devam etmeyi, ürünlerimizi hak ettiği pazar payına ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Gerçekten TMT ’nin sunduğu ürünler, halen, pazarda hak ettiği, olması gereken seviyede tanınmamaktadır. Bunun bir şekilde sağlanması gerekmektedir.19 yıldır, aynı telefon ve adreslerde, her arayan müşterimizin karşısına çıkıyor ve talepleri en kaliteli ve en seri şekilde karşılıyoruz. İsteriz ki, bu ayrıcalıktan, çok daha fazla müşteri istifade etsin. Özet olarak; gerçek ve kalıcı müşteri memnuniyeti beraberinde, pazarda genişlemeyi hedefliyoruz. Sizlere de, sektördeki bütün meslektaşlarımızın işlerinde başarılar dilerim.

Etiketler:

www.hizlibul.com-4653761