logo

1.ULUSLARARASI TESİS YÖNETİM ZİRVESİ BAŞLIYOR

1.ULUSLARARASI TESİS YÖNETİM ZİRVESİ BAŞLIYOR

Uluslararası Tesis yönetim zirvesi, sektör adına farklılık yaratan fırsatlarla dolu ve inter aktif bir konferanstır. Yalnız tesis yönetim sektörü değil bu yönetime ait bütün alt sektörleri de kapsar. Sektörün öncü kuruluşu (TRKTYD) Kentsel Tesis Yönetim Derneğinin kalite ve güvencesinde her yıl geleneksel olarak gerçekleşecektir.

Tesis yönetim zirvesinde Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin genel müdür ve müdür yardımcıları, direktörleri, tesis yönetim alanında kitapları bulunan otoriteler, akademisyenlerden oluşan konuşmacılar, onlarca oturum ve tesis yönetimi dünyası ile ilgili önemli konular yer almaktadır.

Ayrıca bina, site, AVM, otel, gibi birçok tesisin yöneticileri de bu önemli toplantıya katılacaktır. Tesis Yönetim Zirvesi’nin amacı sektörünü meslek olarak seçmiş yönetici adayı ve yöneticilerin en güncel bilgilerle tanışmasını ve işlerinde fark yaratmasını sağlamaktır.

Ayrıca dinamik bir ortamda tesis yönetimi ile ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, yeni vizyon ve farklı bakışlarının kazanıldığı farklı bir platform oluşturmaktır. Zirvenin en önemli amacı ise tesis yönetimi Türkiye’de ne durumda? Bu konuda hukuki alt yapı yeterli mi? Sektörün sorunları neler? Tesis yönetiminde teknoloji ve yazılımın önemi gibi konular için bir araya geliyoruz. Yep yeni bir konferans deneyimi sizleri bekliyor. 30 Kasım 2019’da tesis yönetim zirvesi başlıyor.

Tel : 0216 693 19 91

www.tesisyonetimzirvesi.com

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761