logo

DÜNYANIN İKİNCİ BÜYÜK TEMİZLİK FUARI PULİRE 21 MAYIS’TA AÇILIYOR

DÜNYANIN İKİNCİ BÜYÜK TEMİZLİK FUARI PULİRE 21 MAYIS’TA AÇILIYOR

 

Temizlik endüstrisinde dünyanın ikinci büyük uluslararası fuarı Pulire 21-23 Mayıs 2019 Verona/İtalya’da açılıyor. Pulire Fuarı hakkında Afidamp Sevizi CEO’su Toni D’Andrea, fuar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Temizlik endüstrisi konusunda dünyanın ikinci büyük uluslararası fuarı, en son teknoloji ürünlerini ve geniş ürün gamını ithalatçılar, ihracatçılar, bayiler, hizmet firmaları ve son kullanıcılar ile bir araya getiriyor. Fuarda; profesyonel temizlik, çevre sağlığı ve tesis yönetimi pazarına yönelik; makineler, kimyasallar, kağıt ürünler ve son teknoloji ürünleri görebilirsiniz.

Afidamp Servizi, 20 yıldır dünyanın belli bölgelerinde PULIRE temizlik fuarlarını organize eden bir kuruluştur. Afidamp servizi, AFIDAMP FAB İtalyan Temizlik Sanayicileri derneğinin bir kuruluşudur. BU yıldan itibaren PULIRE fuarı Afidamp Fab ve ISSA ortaklığı ile düzenlenmeye devam edecek, bu yeni oluşum ile temizlik endüstrisinin uluslararası pazarlarda bilinirliği çok daha etkin olacak

PULIRE temizlik endüstrisi konusunda dünyadaki en büyük fuarlardan biri. İki yılda bir tekli yıllarda Avrupa da gerçekleştirilen oldukça başarılı bir organizasyon konumunda. PULIRE aynı zamanda uluslararası bir marka, dünyanın farklı bölgelerinde temizlik sektörüne yönelik yaptığı organizasyonlar ile. Şuan İSSA ive PULIRE birlikteliği ile temizlik sektöründe dünyanın en büyük ve en güçlü temsilcisi konumuna ulaşmış olacak.

PULIRE öyle bir proje ki, sektörün lider üreticilerini endüstriyel temizlik pazarı ile başarılı bir şekilde buluşturuyor. PULIRE dünyanın farklı ülkelerinde de düzenlenen bir organizasyon, ancak asıl ana organizasyon İtalya Verona da düzenleniyor. Verona’da düzenlenen fuar hem katılımcı sayısı, hem kapladığı alan hem de ziyaretçi sayısı olarak diğer fuarlara göre kat kat fazla.

Pazarın insanları ihtiyaçlarını takip etmesi ve isteklerini çok iyi anlamasına ihtiyacı var. Özellikle temizlik sektörünün olduğundan daha da fazla. Temizlik toplumların ilerlemesi, ve modernleşmesi için en önemli göstergelerden biri.  Temizlik alanında yapılan teknolojik gelişmeler, yeni ürünler bu gelişimin sonu yok.

PULIRE 2019 ISSA ile ilk defa organize edilecek. Dolayısı ile beklentiler çok yüksek. Özellikle uluslararası ilişkilerin oldukça artacağını, daha geniş ürün – müşteri grubuna ve daha çok iş imkanına ulaşacağımıza inanıyoruz. Hedefimiz ise bu sektörde dünyanın en iyisi olmak.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761