logo

EL KURUTMA CİHAZLARINDA TECRÜBE VE KALİTE BİR ARADA

EL KURUTMA CİHAZLARINDA TECRÜBE VE KALİTE BİR ARADA

KG El Kurutma Cihazları İşletme Sahibi Kerem Doğancı’dan firmasının sunduğu ürün ve hizmetler hakkında bilgiler aldık. Bu alanda 70 yıllı bir tecrübeye sahip olan firma, sektörde kalite ve tecrübeyi bir araya getiren önemli firmalardan biri konumunda.

 Kısaca firmanız hakkında bilgi verir misiniz? 

 KG El Kurutma Cihazları olarak, 1950 yılından beri el kurutma, saç kurutma ve diğer ıslak hacim ekipmanları üreticisi İtalyan VAMA firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Sektörde uzun yıllar profesyonel olarak çalıştıktan sonra faaliyetlerimizi kendi şirketimiz bünyesinde VAMA ile iş birliği yaparak sürdürmekteyiz.

Temizlik sektörüne sağladığınız ürünler ve faaliyetlerinde bahseder misiniz?

 Temizlik sektörü ile ilgili faaliyet gösteren firmalara ağırlıklı olarak Alış veriş merkezleri, kafeler, restoranlar, endüstriyel tesisler gibi yoğun insan trafiğinin olduğu yerlerde kişisel temizlik için hazırlanmış mekanlarda hijyen temizliğini sürekli hale getirilebilmesi adına önemli olan el kurutma cihazları tedarik ediyoruz, bu cihazlar fotosel yardımıyla ellere hava üfleyerek kurutma sağlamaktadır. Ürün gamımızda 50 ye yakın farklı model ve tipte, her bütçeye uygun kurutma cihazı bulunmaktadır. Ariel modeli gibi klasikleşmiş sıcak hava üfleyen paslanmaz gövdeli 2500W el kurutma cihazımızın yanında Tornado gibi Hepa filtreli, su hazneli, gövde yapısı anti bakteriyel olan yeni nesil jet hızlı el kurutma cihazlarını da müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Tuvaletler de ellerimizi yıkadıktan sonra kurutma ihtiyacını kağıt havlu ile yapmak yerine el kurutma cihazları ile yapılmasını sağlamak işletmeler açısından süreklilik arz eden kağıt havlu maliyetlerini sıfıra indirmektedir. Bu vesile ile işletmeler çoğu zaman ilk yatırım maliyetlerini yoğunluklarına ve yapılacak yatırım miktarına bağlı olarak 3-6 ay içerisinde amorti etmektedir ayrıca tuvaletlerdeki kullanılmış kağıt havluların toplanması, çöplerin boşaltılması ve biten kağıt havluların değiştirilmesi gibi durumlardan kurtularak iş gücünden tasarruf edilmektedir.

Tüketici firmaların özellikle ürün tedariği konusunda dikkat etmesi gereken konular nelerdir?

En iyi tedarikçi müşterisinin gereksinimlerini karşılayan mal ve hizmetleri sunanlardır. Çalışılması düşünülen tedarikçi sayısı dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çok sayıdaki tedarikçi grubu yerine özenle seçilmiş az sayıdaki firmayla çalışmak çok daha avantajlı olabilir. Tedarikçi seçiminde güvenilirlik, ürün esnekliği, partnerlik yaklaşımı, açık iletişim, fiyat düzeyi gibi dikkat edilmesi gereken önemli kriterler vardır. Bu anlamda firma olarak çalıştığımız işletmeler ile yönetim ilkelerini bilerek ve sürekli aktif bağlantı içinde olarak çalışıyoruz.
İstenilen ürün veya ürünleri alıcının kalite özelliklerine uygun olarak tedarik ediyoruz.

Sizi sektörde farklı kılan özellikleriniz nelerdir?

 Ürün gamımızın çok geniş olması ve bu çeşitliliği tek bir marka ile müşterilerimize sunuyor olmamız bizi farklı kılan noktalardan biridir. Sektördeki tecrübelerimizden edindiğimiz en önemli şeyin ise güven olduğuna inanıyoruz.  Çalıştığımız firmalara verdiğimiz güven ile ürünlerimizin her zaman arkasında olmamız, müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşımımız, bizi farklı kılar.  Kısaca özetlemem gerekirse güven, ihtiyacı anlama ve yenilikçilik bizi farklı kılan en önemli özelliklerimizdir.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:
Etiketler:

www.hizlibul.com-4653761