logo

Hijyen sevenlere Vıssmate ailesinden yepyeni bir ürün!

Hijyen sevenlere Vıssmate ailesinden yepyeni bir ürün!

vissmatte Bembeyaz

2015 yılında “Hijyende Tek Hareket” sloganıyla yola çıkan Vissmate, yoğun kıvamlı çamaşır suyu pazarına çok hızlı bir giriş yaptı. Vissmate’in pazara sunduğu özel geliştirilmiş güçlü formüllü hijyen ailesine yepyeni bir ürün daha ekleniyor. Mis gibi temizlik kokularıyla da tüketicilerin gönlünde taht kuran Vissmate Hijyen Ailesi, yeni ürünü Bembeyaz ile şimdi de beyaz çamaşırlarda %100 Vissmate Hijyeni ve extra beyazlık sağlıyor.

bembeyaz_banyo

Tüketici iç görüsünden yola konulu porno çıkarak beklentileri karşılamak için pazara yeni ürünler sunan Vissmate, Bembeyaz varyantı ile beyaz çamaşırlardaki temizlenmesi imkansız tüm lekeleri yıpratmadan çıkarıyor ve mükemmel parlaklık veriyor. Vissmate; çamaşırlarda uzun süre beyazlık ve parlaklık isteyen titiz hanımlar için Bembeyaz, temizlikte ise gerçek hijyen ve eşsiz parfüm kokuları tercih edenler için yoğun kıvamlı çamaşır suyu çeşitleri ile kocaman bir temizlik ailesi oldu.

Hanımların beyaz çamaşırda en fazla önem verdikleri konular; lekesiz temizlik, göz alıcı beyazlık ve parlaklık. Vissmate, tüm bu ihtiyaçlara cevap vermek için çamaşır makinasına zarar vermeyen, üstün leke çıkarma ve beyazlatma performansına sahip ve daha fazla parlaklık veren Bembeyaz’ı geliştirdi. Vissmate Bembeyaz Ultra Çamaşır Suyu,
sex izle hanımların beyaz çamaşır temizliğinde tüm beklentilerini karşılıyor ve üstelik çamaşır yıkamayı daha önce hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı hale getiriyor. Bembeyaz’ın beyazlık ve parlaklık etkili güçlü formülü, çamaşırlarda ekstra parlak beyazlık sağlıyor. Ekstra yoğun kıvamı sayesinde de, hanımlar en inatçı lekelerle bile kolayca başa çıkıyor.

 

HİJYEN LİFE

Paylaşın:
Etiketler:

www.hizlibul.com-4653761