logo

ISS Catering ‘’Sağlığın Renkleri’’ Projesi Ödülleri Sahiplerini Buldu

ISS Catering ‘’Sağlığın Renkleri’’ Projesi Ödülleri Sahiplerini Buldu

ISS

Dünyanın Lider Tesis Yönetim Şirketi ISS’in, Doğa Koleji işbirliği ile üçüncü kez gerçekleştirdiği “Sağlığın Renkleri” projesi, geçtiğimiz cumartesi günü Beykoz Doğa Koleji’nde düzenlenen ödül töreni ile sonuçlandı. Hakan Bilgin’in sunuculuğu ile ilk kez açıkhavada şenlik ortamında gerçekleştirilen, etkinlikte ISS COO’su Engin Üstel açılış konuşmasını yaparak, jüriye katılımları için teşekkür etti. Proje kapsamında ‘’ Anneme Sağlıklı Beslenme Önerileri” konu başlığı ile ilkokul ve lise öğrencileri arasında düzenlenen toplamda 800 öğrencinin katıldığı resim, kompozisyon ve yemek yarışmasında dereceye giren çocuklar ödüllendirilirken, ünlü yazar Sibel Güngör Kızıltan sağlıklı beslenme önerileri ile Doğa Koleji öğrencilerine tavsiyelerde bulundu.

Ayfer Erdem Batı, Bünyamin Çelikten, Engin Ekin, Danilo Zanna, Sibel Güngör Kızıltan, Yalvaç Ural, Görkem Yeltan, Engin Üstel, Felah Alothman ve Ömer Bağı’nın jüri üyeliği yaptığı ‘’Sağlığın Renkleri’’projesinde keyifli saatler yaşandı. ISS Catering ve Doğa Koleji işbirliği ile üçüncü kez hayata geçirilen ve çocukları sağlıklı beslenmeye teşvik eden “Sağlığın Renkleri” projesi, yarışma sürecinin ardından ödül töreni ile son buldu. Mart ayından bu yana resim, kompozisyon ve yemek kategorilerinde yarışarak, öğrenmenin mutluluğunu yaşayan çocuklar, Beykoz Doğa Koleji’nde geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleşen törenle jüri tarafından takdim edilen ödüllerine kavuştular.

ISS Catering-Doğa Koleji “Sağlığın Renkleri” projesi, çocukları ödüllendirmekle kalmadı, bebek, çocuk, aile beslenmesi ve toplum sağlığı üzerine çalışmalarımı sürdüren ünlü yazar Sibel Güngör Kızıltan’da çocuklara sağlıklı beslenme önerilerinde bulundu.

“Sağlığın Renkleri” ile Çocuklar Sağlıklı Beslenmeye Teşvik Ediliyor!

Öğrencilerin zihinsel ve bedensel gelişimleri için her besin grubundan yiyecekleri dengeli olarak tüketmesi gerekliliğini savunarak, bunu menülerinden de yansıtan ISS Catering, hizmet verdiği okullarda, mönülerin besin değerlerinin yükseltilmesi ve öğrencilerin daha sağlıklı beslenmeyi öğrenmesi adına çalışmalarını sürdürüyor. “Sağlığın Renkleri” projesiyle eğitim çağındaki çocuk ve gençleri sağlıklı beslenmeye teşvik eden ISS Catering, Doğa Koleji işbirliği ile, sağlıklı beslenme konusunda hem ailelerin hem de öğrencilerin eğlenerek bilinçlenmesini sağlıyor.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761