logo

Kabinde tam hijyen sağlıyor

Kabinde tam hijyen sağlıyor

ResistAll

“Mikropsavar” işlemi, araç içerisindeki bakteri, virüs ve mantarların üreyip yayılmasını engelleyerek, kabinde tam hijyen sağlıyor

Boya ve döşeme koruma, oto koruma ve bakım uygulamaları konusunda uzman Cal>Tex firmasının ResistAll markasının, hem binek hem de ticari araçlara uyguladığı “Mikropsavar” işlemi kumaş, deri ve vinil gibi tüm yüzeylerde her türlü bakteri, virüs ve mantarların üremesini, çoğalarak araç içine yayılmasını en az 90 gün boyunca engelliyor.

Otomobiller dışında toplu taşıma araçlarına da yapılabilecek periyodik “Mikropsavar” uygulamaları ile halk sağlığına katkı sağlamak mümkün.

Ünlü oto koruma markası ResistAll’un yeni “Mikropsavar” uygulaması ile kabin içindeki zararlı mikroplar hedef alınıyor. Kumaş, deri ve vinil gibi yüzeylerde mikrop, bakteri, virüs, küf, mantar gibi zararlıların üremesini bireysel kullanımda en az 90 gün boyunca engelleyen bu özel uygulama ile kabinde tam hijyen sağlanmış oluyor. “Mikropsavar” sadece uygulandığı yüzeydeki mikroplarla savaşmıyor aynı zamanda “yaşam kabini” diye adlandırılan araç kabini içerisinde bulunun “havada” asılı duran bakteri ve mikropların da %70’ini kendisine çekerek yok ediyor.

Otomobiller dışında toplu taşıma araçlarında da uygulanabiliyor

Öldürücü olabilen MRSA, HIV, A tipi grip (Domuz Gribi), E.Koli, Salmonella, SARS, Lejyonella, Küf, Mantar, H1N1, H3N2 gibi 80’den fazla bakteri, Alg ve virüslere karşı yapılan “Mikropsavar” uygulaması ile dışarıdan araca taşınabilecek bu zararlı organizmalar hücre duvarlarını fiziksel olarak parçalayıp anında yok ediyor.

ResistAll_

“Mikropsavar” nasıl etkili oluyor?

Kabinde renksiz ve insan sağlığına kesinlikle zararlı olmayan “iğne yatağı” olarak tarif edilen 0,3 mikron kalınlığında bir yüzey kaplaması oluşturuluyor.

Kimyasal yolla yapılan bir mücadele olmadığı için mikroplar “Mikropsavar” uygulamasına karşı hiçbir şekilde bağışıklık kazanmıyor. Uygulama yapılan yüzeyde herhangi bir silme veya yıkama işlemi yapılsa bile tutunduğu yüzeyden en az 90 gün boyunca ayrılmıyor.

Yapılacak periyodik temizlik uygulamaları “iğne yatağı” üzerinde biriken kirleri, ölü hücreler vb. gibi oluşumları uzaklaştırdığı için Mikropsavar’ın etkinliğini artırıyor.Mikropsavar uygulanan yüzeylerde işlem sonrasında ferah bir koku da hissediliyor.

Çocuklar ve evcil hayvanlar için yüzde 100 güvenli

Uygulandıktan 15 dakika sonra bile güvenle kullanılabilen ürün gıdaya bulaşmıyor, toksik ve kimyasal madde içermiyor. Zararlı bakterilerle fiziksel olarak mücadele ediyor. Çocuklar ve evcil hayvanlar için yüzde 100 güvenli.

Amerika Çevre Koruma Ajansı (EPA), Amerikan Sağlık Bakanlığına bağlı (FDA), T.C Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olan ürün, TSE 9001 ve 14001 standartlarına uygun. İngiltere’den “Helal Belgesi”ne sahip ResistAll’un bu ürünleri aynı zamanda Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Ege Üniversitesi tarafından birçok testi de başarı ile geçti.

Çevre ve insan dostu ResistAll ürünlerini çocuklu aileler de gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

ResistAll, 2005 yılından bu yana, her yıl Teksas Çevre Koruma Ajansı tarafından en yüksek notu (100%) alarak çevre dostu ürün unvanını elinde tutuyor. Cal>Tex, C2 sertifikasına layık görülen sayılı Teksaslı firma arasında yer alıyor.

En katı VOCs (Uçucu Organik Bileşenler) standartlarına uyumlu olarak üretilen ResistAll, insan sağlığına zarar verebilecek kimyasalların havaya karışmasına engel oluyor. Böylece zararlı maddelerin solunum yoluyla insan vücuduna girmesinin önüne de kesin bir şekilde geçilmiş oluyor. Örneğin, neredeyse her kalıcı lekeyi ortadan kaldıran su bazlı kumaş koruma ürününün Uçucu Organik Bileşenler seviyesi %0 oranına yakın. Çocuklu aileler bile uygulama yapıldıktan hemen sonra araca gönül rahatlığı ile çocuklarını bindirebilirler.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761