logo

SADECE DETERJAN YETMEZ

SADECE DETERJAN YETMEZ

 

Türkiye’de ilk ve tek olan Fakir Antibakteriyel Çamaşır Hijyeni, üstün formülüyle giysilerdeki bakterileri derinlemesine temizleyip yok ediyor.

Pandemiye karşı alınan hijyen önlemlerinin, kişisel bakımdan kapalı ortamların temizliğine kadar geniş bir alanda titizlikle uygulanması gerekiyor. Özellikle kıyafet hijyeni, üzerinde durulması gereken en hassas konulardan biri. İşe, okula, bankaya ve market alışverişine gidilmesi gibi zorunlu evden çıkma durumlarında giysilerin temizliği büyük önem taşıyor.

Kıyafetlerde etkili bir hijyen için sadece çamaşır deterjanı kullanmak yeterli olmuyor. Saruhan Kimya tarafından geliştirilen ve Türkiye’de bir ilk olan Fakir Antibakteriyel Çamaşır Hijyeni, deterjan ile birlikte kullanılarak bakterilerin %99,9’unu yok eden etkili hijyen sağlıyor. Günlük giyilen kıyafetlerin yanı sıra bebeklerin kıyafetleri, el, yüz, ve ayak havlularının temizliğinde de güvenle kullanılabiliyor.

300C’de Etkili Performans   

Fakir Antibakteriyel Çamaşır Hijyeni, güçlü formülüyle 300C yıkamada bile kıyafetler için gerekli hijyeni sağlıyor. Böylece 600-900C’de yıkamada oluşan yıpranma, küçülme gibi risklerin önüne geçerken enerji ve su tasarrufuyla sürdürülebilirliğe de katkı sağlıyor.

Fakir Antibakteriyel Çamaşır Hijyeni, giysilerin üzerinde kalan bakterileri etkili bir şekilde yok edip kötü kokulardan eser bırakmıyor. Renkli ve beyazlar için rahatlıkla kullanılabilen ürün, yumuşatıcı haznesine 2 kapak konularak çamaşırlara zarar vermeden güçlü bir temizlik imkanı sunuyor.

Fakir Antibakteriyel Çamaşır Hijyeni, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı “Biyosidal” ürünler kategorisinde yer alıyor. Biyosidal ürün sertifikası, zararlı organizmalar üzerindeki etkinliği kanıtlanmış ve çeşitli laboratuvar testlerinden başarıyla geçen ürünlere veriliyor

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761