logo

“Sarmal Etiket olarak her zaman en kaliteli malzemeyi kullanırız”

“Sarmal Etiket olarak her zaman en kaliteli malzemeyi kullanırız”

Sarmal Etiket İşletme Müdürü Suzan Bıçakçıoğlu, “Firmamızın kuruluşu 1988 yılında olmuştur. Kısacası tam olarak 30 senelik bir firmayız. Kırtasiye imalatından etiket basımına dönüş yaptık. İlk 4 renkli etiket makinesini Ankara’ya Sarmal Etiket olarak getirdik. O zamandan bu zamana kadar etiket basım alanında hizmet vermekteyiz” dedi.

Müşteri portföylerini de sıralayan Bıçakçıoğlu, “Nuh’un Ankara Makarnası, Yakupoğlu Deri Sanayii, İşbir Yatak, Bağdat Baharat, Ankara Mantar, Gimat Esnafı, Türkiye dahil olmak üzere yurtdışında pek çok halı yıkama firmalarına hizmet vermekteyiz. Git gide genişleyen Müşteri portföyümüze kağıt etiket, kumaş etiket hizmetlerimizi sunmaktayız” şeklinde konuştu.

Her zaman en kaliteli kumaş ve kağıt etiketleri kullanarak, istenilen zamanda, kaliteli iş basımı ve teslimatı gerçekleştirmekteyiz diyen Bıçakçıoğlu, “Müşteri portföyümüze saygıyı eksik etmeyerek, şirket politikamızın en iyi ve güçlü bir şekilde nesilden nesle geçen bir basım firması olmaktayız. Zamanında ve kaliteli hizmet vermekteyiz. 1 adet çift renk, 1 adet 4 renk UV makinemiz bulunmaktadır. 4 renkli UV kurutmalı makine getirerek, firmalarımıza daha kaliteli hizmet sunmaktayız. 6 renk UV’li basım hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bunun yanı sıra yeni şubemizi kurma aşamasındayız.  Firmamız barkod sistem kurulumu, elektronik cihazların satışı. Ayrıca; kendinden yapışkanlı ve yapışkansız, boş barkod etiketleri, renkli baskılı barkod etiketleri, gıda, kozmetik, kimya, sanayi etiketleri, karton etiketler, yıkama talimatları, ribbonlar medikal sarf malzemeleri, gibi ürünlerin imalat ve satışlarını üstlenmektedir” ifadelerini kullandı.

Bıçakçıoğlu, “Müşterilerimizin ihtiyacı olan mamulleri sunarken, çevreye duyarlı olmak, en son teknolojiyi kullanmak, yenilikçi olmak, sektörel kalkınmaya katkıda bulunmak, gibi ilkeleri kendimize vizyon edinmiş bulunmaktayız. Ayrıca amacımız, yurtiçi ve yurtdışı satışlarda sektörümüzün tercih edilen lider firmalarından olmaktır. Bu sebeple müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutmak, pazarın değişen koşullarına uyum sağlamak için ürün geliştirmeye gereken önemi vermek. Üretim ve kalite anlayışına güvenerek tüm dünyayı pazar olarak hedeflemekteyiz. Kaliteyi müşteri memnuniyeti ve kaynaklarını verimli kullanma anlayışı ile bütünleştirmek. İnsan kaynaklarının gelişimine ve sürekli eğitimine önem vermek gibi ilkeler kalite politikamızı oluşturmaktadır” dedi.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761