logo

Selpak Professional’dan her segmente uygun yeni seriler

Selpak Professional’dan her segmente uygun yeni seriler

 Selpak Professional’dan her segmente uygun yeni seriler

Premium serisi ile işletmelerin beğenisini kazanan Selpak Professional Ailesi, bünyesine kattığı Extra ve Essential serileri ile genişlemeye devam ediyor. Ev dışı noktalarda trendlere ve farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunan Selpak Professional, yeni serileriyle işletmelerin havasını değiştiriyor.

 Üstün kalite akıllı seçim mottosu ile ev dışı tüketim sektöründe sıklıkla tercih edilen Selpak Professional, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun ürün sunmaya devam ediyor. Yenilikçi ve yaratıcı ürünler geliştiren Selpak Professional, Premium serisinin yanı sıra iki yeni serisi Extra ve Essential ile her işletmeye uygun alternatif ürünler sunuyor.

Farklı segmentlere ve trendlere uygun yeni seriler

Restoranlar, butik oteller, spa merkezleri, spor salonları gibi ambiyansı ile fark yaratan noktalara trendlere uygun bir çözüm getiren Selpak Professional, yeni serileriyle işletmelere dekoratif bir hava katarken pratik çözümler getiriyor.

Selpak Professional Extra serisi, içten çekmeli havlu, tuvalet kağıdı, peçete ve kutu mendil seçenekleriyle ihtiyaca yönelik akıllı çözümlerle öne çıkıyor.  Selpak Professional Essential Serisi ise havlu ve peçete ürünleri ile kaliteyi uygun fiyatla birleştiriyor.

Pudra kokusu temizlik hissini güçlendiriyor

Selpak Professional Premium serisi; içten çekmeli, sensörlü ve mekanik dispanserlerde kullanılabilen havlu, tuvalet kağıdı, garson katlama peçetesi ve masalarda rahatlıkla kullanılabilen çekmeli mendil paketleri ile geniş ve kullanışlı bir seri olarak işletmelere kolaylık sunuyor. Yumuşacık dokusu ile Selpak Professional Premium serisi, müşterilerini özel hissettirmek isteyen işletmelerin tercihi oluyor. Türkiye’de ev dışı tüketim sektöründe bir ilk olan Selpak Professional Premium Parfümlü Tuvalet Kağıdı, banyo ve tuvaletlerde yarattığı hava ile farklılaşmayı hedefleyen işletmeler için bir alternatif oluyor. Dermatolojik olarak test edilen Selpak Professional Premium Pudra Kokulu Tuvalet Kağıdı yumuşak dokusu sayesinde hassas cilde sahip kişilerde de kullanım rahatlığı sunuyor.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761