logo

Suma DIME, profesyonellerin bulaşık sorununu ortadan kaldıracak

Suma DIME, profesyonellerin bulaşık sorununu ortadan kaldıracak

Suma_DIME

Daha temiz ve daha sağlıklı bir gelecek yaratmak için faaliyetlerini sürdüren Sealed Air iş birimi Diversey Care, profesyonel bulaşık makineleri için 2’si 1 arada Suma DIME tableti geliştirdi. Suma DIME, bulaşık makinelerinin en büyük sorunu olan dozaj ekipmanı ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Profesyonel temizlik ve hijyen alanında hayatı kolaylaştırmaya devam eden Sealed Air iş birimi Diversey Care, bulaşık makineleri için ürettiği Suma DIME’ı piyasaya sürdü. 2’si 1 arada patentli deterjan ve durulama katkı maddesi teknolojisiyle, tabak, çatal-bıçak takımları ve cam malzemelerin ışıltılı ve temiz olmasını sağlayacak şekilde, zorlu gıda kalıntılarını ve yağları gidermek üzere özel olarak formüle edilen Suma DIME, profesyonellerin bulaşık sorununu ortadan kaldıracak.

Dozaj ekipmanı gerektirmeyen tablet!

Pratik, verimli ve etkili, kullanımda ekonomik, uyumlu, güvenli ve çevre dostu özellikleriyle ön plana çıkan Suma DIME, dozaj ekipmanı kurulumu gerektirmeden kontrollü bir dozaj sisteminin kullanım kolaylığını sağlıyor. Aynı zamanda tek tablette deterjan, parlatıcı ve kireç çözücü özelliklerini sunacak şekilde tasarlanan ürün, yumuşak metaller üzerinde güvenle kullanılabiliyor. Patentli teknolojisi sayesinde sabit bir yıkama programı sayısını garanti ederek, her bir tabletin kontrollü biçimde çözünmesini sağlayan Suma DIME, Diversey Care tarafından tüm tek tanklı bulaşık makineleri ve tezgâh altı makineleri için özel olarak geliştirilen bir ürün olarak lanse ediliyor.

İlk yıkamadan itibaren etkin performans sağlayan, Diversey Care uzmanlarının yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen Suma DIME, tüm lekelere karşı etkili ve bulaşıkların çizilmeden hızlı bir şekilde kurumasına olanak sağlıyor. Hizmet verdiği sektörler için Ar-Ge çalışmalarını sürdüren Sealed Air iş birimi Diversey Care, profesyonellerin yardımcısı olmaya devam edecek…

HİJYEN LİFE

Paylaşın:
Etiketler:

www.hizlibul.com-4653761