logo

Temizoda teknolojileri Nisan 2017’de İstanbul’da açılıyor

Temizoda teknolojileri Nisan 2017’de İstanbul’da açılıyor

Temizoda teknolojileri ile bu teknolojinin endüstriyel gelişmelerinin buluşma noktası olan Cleanroom Exhibition Nisan 2017 İstanbul‘da açılıyor…

Akdeniz Tanıtım ve Prosigma Tasarım iş birliği ile hazırlanan CLEANROOM Exhibition ‘Temizoda Teknolojisi, Bakım ve Donanımları Fuarı’ 20-22 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Endüstriyel tesislerin  “ Temizoda”  alanlarına teknoloji ve hizmet üreten ‘‘Cleanroom’’ uzmanlarını İstanbul’ da bir araya geliyor…

Cleanroom Exhibition profesyonellerin bilgi ağı oluşturduğu mesleki bir platform…Temizoda teknolojisi her geçen gün büyümekte, yasal ve kalite gereksinimler de arttıkça, geçmişte bu teknolojiyi ele almamış çok sayıda sanayi sektörü, teknolojinin birçok avantaj ve kullanım olanaklarını keşfetmektedir. Bu sebeple de bu umut verici sektör hakkında, stantlarda sergilenen ürün ve hizmetlerin yanı sıra fuar süresince Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırlanmış seminer, konferans, panel ve workshoplar ile konunun bu alanda çok özel uzmanlarından bilgi paylaşımı Cleanroom Exhibition kapsamı içinde yer alıyor.

Cleanroom Fuarı; CBA HIGH-TECHNOLOGY SHOW’un önemli bir noktası…

Cleanroom Exhibition “ Temizoda Teknolojisi Bakım ve Donanımları” Fuarı, Biotech Eurasia“Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri “Fuarı ve Analytech “ Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri “Fuarı ve aynı mekânda eş zamanlı düzenleniyor. Giderek artan sayıdaki sektör uzmanlarının katılımlarıyla gerçekleşen tüm bilimsel ve akademik etkinlikler birlikte programlanıyor ve ortak hedefe yönelik kaliteli ve zengin içerik sunan bir CBA High- Technology Show platformu oluşturuluyor.

Uluslararası Firmalar ve Yüzlerce Marka CLEANROOM 2017’de

Cleanroom 2017 Fuarına ve CBA High Show’a öncelikle katılarak tanıtım ve hazırlık çalışmalarına başlayan firmalar

LABORATUVAR UYGULAMALI WORKSHOP

Üniversite, Teknopark ve katılımcı firma işbirliği ile Türkiye’de ilk kez fuar ile eş zamanlı Laboratuvar Workshop ve uygulamaları fuar izleyicileri ile buluşuyor.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:
Etiketler:

www.hizlibul.com-4653761