logo

TİSSUE WORLD İSTANBUL 26-28 EKİM 2020’DE GERÇEKLEŞECEK

TİSSUE WORLD İSTANBUL 26-28 EKİM 2020’DE GERÇEKLEŞECEK

Bölgedeki en önemli temizlik kağıdı fuarı Tissue World 26-28 EKİM 2020’de İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

Informa fuar organizasyon tarafından gerçekleştirilen Tissue World İstanbul daha önce 15-17 EYLÜL 2020’de gerçekleşmesi planlanan fuar Sektör paydaşları ile yaptıkları  değerlendirmeler neticesinde 26-28 EKİM 2020 tarihlerinde İstanbulİstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Informa fuar organizasyon tarafından yapılan açıklamada; Sektörü etkileyen küresel gelişmeler ışığında, birinci önceliğimiz müşterilerimiz, katılımcılarımız, ortaklarımız, çalışma arkadaşlarımız ve Tissue World İstanbul’a katılan herkes için güvenli bir ortam sağlamaktır olduğunu. Bölgesinin temizlik kağıdı sektöründe tek fuarı olan Tissue World İstanbul’un ziyaretçilerinin %40’ının uluslararası alıcılardan oluşması beklenmektedir. Bu nedenle fuar tarihlerini değiştirmenin tüm katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin yararına olduğuna inanıyoruz. Bu süreçte, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün rehberliğini izlemeye ve önerilerini uygulamaya devam etiklerini belirtiler.

Tissue World İstanbul Türkiye’nin temizlik kağıdı sektöründe bölgesel lider olmasına katkı sunuyor

Fuara Ulusal ve Uluslararası sektörün önde gelen firmaları ve distribütörleri katılmaktadır. Tissue World ün farklı ülkelerdeki organizasyonları dünya pazarındaki üretim tedarik zincirini oluşturan firmalar arasındaki network ü arttırmakta her fuar kendi için katılımcı ve ziyaretçi profili ve sayısı olarak gelişmektedir. Katılımcı profilimize baktığımızda: bitmiş ürün üretimi, dönüştürücüler, makine ve malzemeleri, ambalaj ve ekipmanları, perakende ve dağıtım, kimyasal ve kimyasal teknolojiler, jumbo rulo tedariki, kağıt üretimi vb. gibi alanlarda hizmet vermektedir. Buna ek olarak 2018’de yeni eklenen Non-Woven teknolojileri üreten firmalar ve koku üretici firmalarının da katılıyor.

Ziyaretçilerimize baktığımızda geçtiğimiz sene fuarımıza 93 ülkeden 1.767 sektör profesyoneli ziyaret etti. Başlıca ziyaretçi ülkeleri; İsrail, Bulgaristan, İtalya, Ukrayna, Birleşik Krallık, Suudi Arabistan, Lübnan, Hindistan, Almanya, Fas gibi ülkelerdi. Bu sene hedefimiz bu rakamı %20 arttırmak ve katılımcılarımızın ticaret ağını zenginleştirip, karlı iş birlikleri kurmalarına katkı sağlamak. Ziyaretçilerimizin meslek gruplarına baktığımızda ilk sıralarda firma sahipleri, üretim mühendisleri ve satın almacılar yer almaktadır. Profil olarak bitmiş ürün, private label kendi makasını sunmak isteyen büyük tedarik zincirleri ,ülkesindeki ihtiyaçları belirlemiş ve üretim altyapısı hazırlığındaki yatırımcılar fuar süresince katılımcı stantlarında üretim aşamalarını inceleme fırsatı bulabileceklerdir. Özellikle makine üreticisi firmalarımız, sergiledikleri makine parkı ve demolar ile teknik profesyoneller için büyük bir bilgi paylaşım alanı sunmakta.

 

Detaylı bilgiye www.tissueworld.com/istanbul websitemizde yer verilecektir.

 

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761