logo

Vikingle yılbaşı temizliğiniz keyifli hale gelsin

Vikingle yılbaşı temizliğiniz keyifli hale gelsin

 ambalaj-viking-asphrin-cok-amacli-sprey

Viking Temizlik, yılbaşına uygun tasarımlarıyla, Viking Du-et Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı, Viking Du-et Sıvı El Sabunu ve kıpkırmızı Viking Asphrin Çok Amaçlı Sprey ile yılbaşı ertesi temizliğini keyifli hale getiriyor.

Şimdi yeni trend ev partileri. 2017’ye evde girmek isteyenler şimdiden hazırlık planlarına başladı.  Kalabalık bir ortam, bolca yemek bolca içecek ve beraberinde gelen yağ lekeleri, kirler, tozlar… Peki ya parti sonrası?

Temizlik insanların parti sonrası gözünü en çok korkutan şeylerden biridir. Bunu önleyemezsiniz. Sabahlara kadar eğlendikten sonra ertesi gün temizlik yapmaya haliniz kalmayacak. Viking Temizlik, yılbaşı sonrası ihtiyacı olanların imdadına yetişiyor. Yılbaşına özel kırmızı konseptli ambalajlarıyla piyasada olan Viking, Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı Du-et ile kıyafetlerinizi mis gibi kokuturken, Viking Asphrin banyo, mutfak, koltuk, halı ve kıyafetlerinizdeki kirleri, lekeleri kolaylıkla çıkarırken,  Du-et sıvı el sabunu serisi ile ellerinizden kötü kokuları gidererek hijyen getiriyor.

Yeni yılda Kadın ve Erkeğin ortak kokusu

Viking Temizlik, sektörde bir ilki gerçekleştirerek, hem kadınları hem de erkekleri mutlu edecek “unisex” kokulu konsantre çamaşır yumuşatıcısı üretti.  Viking Du-et konsantre çamaşır yumuşatıcısı; giysileri yumuşatırken, mikrokapsül etkili özel parfümüyle de kokuyu canlı tutuyor.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761